Necron Hakkında Referanslarımız Global Hakkında İletişim
Voltaj Regülatörleri Logo
 1 kVA - 3 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları 1 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS)  6 kVA-10 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları 1 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS)  10 kVA - 20 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları - 3 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS) 10 kVA - 800 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları - 3 Faz Giriş 3 Faz Çıkış (UPS)

Kesintisiz Güç Kaynağı Nedir Nasıl Çalışır ?

Fiyat bilgisi ve hemen satın almak için tıklayın >>

Kesintisiz Güç Kaynağı satın alırken nelere dikkat etmeliyim >>

Aküler neden önemli ? >>

NECRON KALİTEYİ AYAĞINIZA GETİRİYOR !

Necron kesintisiz güç kaynakları tüm üretim aşamalarında çeşitli performans testlerinden geçirilerek, sizlere uzun yıllar sorunsuz hizmet edebilecek bir yapıda paketlemesi tamamlanır.

Daha güvenli ve daha temiz enerji için..

Necron kesintisiz güç kaynakları evlerden, büyük ölçekli işletmelere kadar her türlü kapasite ihtiyacını karşılayabilecek çeşitlilikte ürün yelpazesine sahiptir.

UPS (Uninterruptible Power Supply)
  (Kesintisiz güç kaynakları)

Elektrikli ya da elektronik devre elemanlarına sahip bir cihaz ya da sistemin gerilim dalgalanmalarından ya da kesintilerinden etkilenmeden çalışmasına yarayan cihaz ya da sistemlerdir.

DAHA FAZLASI İÇİN

www.necron-ups.com

www.kesintisiz-elektrik.com

 

 

Servo ve Statik Voltaj Regulatorleri 


STATİK VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ

Şebeke geriliminin problemli yapısına çözüm olarak ürettiğimiz cihazlardan biri de statik regülatörlerdir. Çok hızlı voltaj düzenleme hızına sahip olduklarından hassas makineler ve cihazlarda tercih edilirler. Statik regülatörlerimizde mikroişlemci kontrolü ZVC-B Tekniği ile tristörler tetiklenerek regülasyon sağlanır.


ARTSAN marka mikroişlemcili regülatörlerde kullanılan tristörler 20 msn için normal çalışma akımının 10 katı kadar akım taşıma kapasitesine sahiptir. Bu özelliğinden dolayı anlık yüksek akım çeken sistemlerde güvenle tercih edilebilir.


ARTSAN mikroişlemcili regülatörler mekanik parça içermediklerinden aşınma problemleri ile karşılaşılmaz. Regülasyon hızı servo regülatörlerin 10 katıdır. Statik regülatörlerimiz modüler yapıya sahiptir.


Regülatör transformatörlerinde, silisyum karışımlı saç kullanılarak elde edilen yüksek verim ile elektrik tüketimi en aza indirilmiştir. Transformatörlerin sarımında, 200 C ısıya dayanıklı H0 sınıfı emaye kaplamalı, bakır teller kullanılmıştır. Koruma ünitesi sayesinde (yüksek gerilim, düşük gerilim, aşırı akım, aşırı ısı) riskli durumlarda statik regülatör devre dışı bırakılır. Daha fazla bilgi için
www.artsan-global.com

 

 SERVO VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ


Yüksek teknoloji ürünü olan malzemeler kullanarak ürettiğimiz servo voltaj regülatörleri, 1 faz ve 3 faz modelleri ile satışa sunmaktayız. Çıkış geriliminin ani olarak normal sınırlar dışına çıkması durumunda opsiyonel olarak kullanılabilen HVP ve HCP Koruma Ünitesi ile cihazlarınızın güvenliği daha da artırılmıştır.

Mikroişlemci kontrollü modellerimizde RS-232 haberleşme olanağı ile regülatörün çalışma durumuna dair bilgileri bilgisayarınızdan rahatlıkla takip edebilirsiniz.
Regülatör transformatörlerinde, silisyum karışımlı saç kullanılarak elde edilen yüksek verim ile elektrik tüketimi en aza indirilmiştir. Transformatörlerin sarımında, H0 sınıfı emaye kaplamalı, bakır teller kullanılmıştır.

Üretimimiz olan ARTSAN SERVO VOLTAJ REGÜLATÖRLERİNDE kullanılan varyakların nüveleri, M5 yönlendirilmiş silisli sacdan imal edilmiştir. Sac ile sargılar arasına özel izolasyon maddesi konularak yüksek gerilimlerde koruma sağlanmıştır. Varyak sarımında , H0 sınıfı emaye kaplamalı teller kullanılmış ve iki sefer vernik işlemine tabi tutularak üretilmiştir. Daha fazla bilgi için www.artsan-global.com

 

.

  Line Interactive Ups'ler
  Ürün Broşürleri
  Faydalı Bilgiler
  Kurumsal
 
 

İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

global@global-ups.com

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.


Lütfen Dikkat !

Her türlü soru, sorun ve fiyat bilgisi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.YENİ NESİL KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI
Necron C Serisi Ups'ler
Necron HT-E Serisi Ups'ler

Necron HT-H Serisi Ups'ler

SİSTEMLER STOKLARDA

 

FAYDALI BİLGİLER
Kuru Tip Akü Nedir ?
Redresör Nedir ?
Invertör nedir ?
Online ve Line interaktif Ups'ler ?

İzinsiz Alıntı Yapmayınız!

 


 "Enerji Sektörünün Yenilikçi Gücü.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2002-2014 -Tüm hakları GLOBAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız 'dir.