Necron Hakkında Referanslarımız Global Hakkında İletişim
 1 kVA - 3 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları 1 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS)  6 kVA-10 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları 1 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS)  10 kVA - 20 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları - 3 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS) 10 kVA - 800 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları - 3 Faz Giriş 3 Faz Çıkış (UPS)

Kesintisiz Güç Kaynağı Nedir Nasıl Çalışır ?

Fiyat bilgisi ve hemen satın almak için tıklayın >>

Kesintisiz Güç Kaynağı satın alırken nelere dikkat etmeliyim >>

Aküler neden önemli ? >>

NECRON KALİTEYİ AYAĞINIZA GETİRİYOR !

Necron kesintisiz güç kaynakları tüm üretim aşamalarında çeşitli performans testlerinden geçirilerek, sizlere uzun yıllar sorunsuz hizmet edebilecek bir yapıda paketlemesi tamamlanır.

Daha güvenli ve daha temiz enerji için..

Necron kesintisiz güç kaynakları evlerden, büyük ölçekli işletmelere kadar her türlü kapasite ihtiyacını karşılayabilecek çeşitlilikte ürün yelpazesine sahiptir.

UPS (Uninterruptible Power Supply)
  (Kesintisiz güç kaynakları)

Elektrikli ya da elektronik devre elemanlarına sahip bir cihaz ya da sistemin gerilim dalgalanmalarından ya da kesintilerinden etkilenmeden çalışmasına yarayan cihaz ya da sistemlerdir.

DAHA FAZLASI İÇİN

www.necron-ups.com

www.kesintisiz-elektrik.com

 

 


KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI ALINIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR


Kesintisiz güç kaynakları için yapılan harcamalarda uzun vadeli düşünmek uygundur. Zira bu cihazlar uzun yıllar sizlere sorunsuz hizmet edebilecek yapıdadır. Bu nedenle mevcut yükünüzün ilerde artma ihtimali kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Bir kesintisiz güç kaynağı alınırken cihaza bağlanacak yüklerin en fazla güç gereksinimleri hassasiyetle hesaplanmalıdır. İhtiyacınızdan daha çok kapasite boşuna yapılmış bir yatırım olacaktır. İhtiyacınızı karşılamayacak güçte bir cihazla ise sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kesintisiz güç kaynağı satın almadan önce bağlayacağınız cihazların yapıları ve kullanım amacınız hassasiyetle belirlenmelidir. Bu nedenle satın almadan önce uzman bir kişi ile görüşmeniz uygun olacaktır.

Bunların yanında cihazın kullanılacağı veya montajının yapılacağı ortama da dikkat etmeniz gerekir. Aşırı sıcak ve rutubetli ortamlar kesintisiz güç kaynaklarının olduğu gibi tüm elektronik cihazların düşmanıdır. Satın alacağınız cihazın boyutlarına da dikkat etmeniz tatsız sürprizlerle karşılaşmamanız için iyi olacaktır.

 

Kesintisiz güç kaynağınızın şebeke geriliminin kesilmesi durumunda sisteminizin kaç dakika çalışması gerektiğinin net olarak belirlenmesi gereklidir. Akülerin eskidikçe performans kaybına uğrayacağı bu belirleme sırasında göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Unutulmamalıdır ki eğer amatör bir kullanıcıysanız tüm elektrikli ya da elektronik cihazlarınızı satın almadan önce uzman bir kişiden yardım almalısınız. Bizi tüm soru ve sorunlarınız için çekinmeden arayabilirsiniz. Unutmayın biz büyük bir aileyiz.

 

 

 

.

  Line Interactive Ups'ler
  Ürün Broşürleri
  Faydalı Bilgiler
  Kurumsal
 
 

İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

global@global-ups.com

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.


Lütfen Dikkat !

Her türlü soru, sorun ve fiyat bilgisi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.YENİ NESİL KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI
Necron C Serisi Ups'ler
Necron HT-E Serisi Ups'ler

Necron HT-H Serisi Ups'ler

SİSTEMLER STOKLARDA

 

FAYDALI BİLGİLER
Kuru Tip Akü Nedir ?
Redresör Nedir ?
Invertör nedir ?
Online ve Line interaktif Ups'ler ?

İzinsiz Alıntı Yapmayınız!

 


 "Enerji Sektörünün Yenilikçi Gücü.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2002-2014 -Tüm hakları GLOBAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız 'dir.