Necron Hakkında Referanslarımız Global Hakkında İletişim
 1 kVA - 3 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları 1 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS)  6 kVA-10 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları 1 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS)  10 kVA - 20 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları - 3 Faz Giriş 1 Faz Çıkış (UPS) 10 kVA - 800 kVA Kesintisiz Güç Kaynakları - 3 Faz Giriş 3 Faz Çıkış (UPS)

Kesintisiz Güç Kaynağı Nedir Nasıl Çalışır ?

Fiyat bilgisi ve hemen satın almak için tıklayın >>

Kesintisiz Güç Kaynağı satın alırken nelere dikkat etmeliyim >>

Aküler neden önemli ? >>

NECRON KALİTEYİ AYAĞINIZA GETİRİYOR !

Necron kesintisiz güç kaynakları tüm üretim aşamalarında çeşitli performans testlerinden geçirilerek, sizlere uzun yıllar sorunsuz hizmet edebilecek bir yapıda paketlemesi tamamlanır.

Daha güvenli ve daha temiz enerji için..

Necron kesintisiz güç kaynakları evlerden, büyük ölçekli işletmelere kadar her türlü kapasite ihtiyacını karşılayabilecek çeşitlilikte ürün yelpazesine sahiptir.

UPS (Uninterruptible Power Supply)
  (Kesintisiz güç kaynakları)

Elektrikli ya da elektronik devre elemanlarına sahip bir cihaz ya da sistemin gerilim dalgalanmalarından ya da kesintilerinden etkilenmeden çalışmasına yarayan cihaz ya da sistemlerdir.

DAHA FAZLASI İÇİN

www.necron-ups.com

www.kesintisiz-elektrik.com

 

 


KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARINDA KULLANILAN AKÜLERİN ÖNEMİ


Kesintisiz güç kaynaklarında kullanılan aküler, cihazın performansını belirleyen en büyük etkenlerden biridir. Günümüzde marka sayısındaki artış gözlemlendiğinde cihazlarda kullanılacak akülerin özenle seçilmesi gerekmektedir.

 

Akülerin kullanılacağı cihaz bir kesintisiz güç kaynağı ise konu üzerinde hassasiyetle durmak gereklidir. Kesintisiz güç kaynaklarının temel yapı taşlarından biridir aküler. Cihazlarda kullanılan akülerin uzun zaman sorunsuz şekilde görevlerini yerine getirebilmeleri için üretiminden depolanmasına kadar geçen sürecin özenle planlanmış olması gereklidir. Unutulmamalıdır ki her akünün bir son kullanım tarihi vardır ve bir akü hiç kullanılmamış olsa dahi kullanılamaz hale geleceklerdir.

 

Kesintisiz güç kaynaklarında kullanılan kuru tip akülerden daha uzun ömür ve daha yüksek verim almak için, kullanımı sırasında unutulmamalıdır ki deşarj derinliği fazla olmamalıdır. Yani akünün bitmeye yaklaşana kadar kullanılması ve yeniden şarj edilmesi, bu işlemin sürekli tekrarlanan bir döngüye dönüşmesi akünün ömrünü kısaltır. Dolayısı ile bir kesintisiz güç kaynağı alınırken, kesintisiz güç kaynağının şebeke gerilimi kesildiğinde yük taşıma süresinin ihtiyaç duyduğumuzdan daha uzun bir süre olarak tercih edilmesi, akü ömrünü uzatan bir etkendir.

Bir kesintisiz güç kaynağının sizlere uzun yıllar beklenen performansla ve sorunsuz hizmet edebilmesi için, ihtiyaç duyduğunuzda görevini yerine getirebilmesi için cihazınızda kullanılan aküler hayati önem taşır. 

 

  

 

.

  Line Interactive Ups'ler
  Ürün Broşürleri
  Faydalı Bilgiler
  Kurumsal
 
 

İLETİŞİM !
Sayfamızda göremediğiniz ürünler ve tüm sormak isteyebileceğiniz sorular için

İstanbul :(0212) 320 78 80
veya

global@global-ups.com

elektronik posta adresimizi kullanabilirsiniz.


Lütfen Dikkat !

Her türlü soru, sorun ve fiyat bilgisi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.YENİ NESİL KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI
Necron C Serisi Ups'ler
Necron HT-E Serisi Ups'ler

Necron HT-H Serisi Ups'ler

SİSTEMLER STOKLARDA

 

FAYDALI BİLGİLER
Kuru Tip Akü Nedir ?
Redresör Nedir ?
Invertör nedir ?
Online ve Line interaktif Ups'ler ?

İzinsiz Alıntı Yapmayınız!

 


 "Enerji Sektörünün Yenilikçi Gücü.."

"Fikir sahibi olmaya, mal sahibi olmaktan daha fazla ihtiyaç hissettiğinizde bizi arayın.."

(c) 2002-2014 -Tüm hakları GLOBAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ne aittir.
Sayfalarda bulunan resim ve metinlerin izinsiz olarak kopyalanması yasaktır.

 Ziyaretçi sayımız 'dir.